HAKKIMIZDA: KEMAREMC

Kemar EMC, 2011 yılında elektrik elektronik alanında hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşu Türkiye olmakla beraber, dünya çapında hizmet vermektedir. İngiltere, ABD, Güney Amerika, Orta Doğu, Asya ve Avrupa’ da emc kurulum proje çalışmalarına devam eden güçlü bir firmadır. Online iletişim kurarak günün her saati bilgi alabilir en kısa sürede çalışmalarınızı güvenle sağlayabilirsiniz. Destek alabileceğiniz en yakın adres olarak Kemar EMC uzmanlarından en uygun fiyata doğru hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Elektronik & Mekanik Uyumlama

Evlerde iş yerlerinde kullanılan bütün elektronik cihazlar bir şekilde bir birlerini etkiler. Yaydıkları electromanyetik dalgalar yakınında bulunan diğer cihazı olumsuz etkileyebiliyor. Tam burada, EMC; elektronik uyumlama ihtiyacı doğuyor. Tüm elektrik elektronik testlerinizi yapabileceğiniz EMC odaları kurulumu için doğru ve en yakın adres olarak destek vermeye hazırız. İhtiyacınızı iletişim kanallarından bildirebilir, bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Misyon

Kemar EMC, Kuruluş amacına uygun olarak saygınlığını koruyarak iş ağını genişleterek çalışmalarına devam ediyor. Ülke sınırlarını aşan çalışmalarını müşterilerinden alacağı güçle daha da geliştirerek yürütmek alanında en doğru kaynak olabilmek istiyor. Çalışmalarında uzman ekip ve doğru, güncel ekipman kullanabilmenin farkını gösteriyor. Kemar EMC, müşteri memnuniyetinin en değerli kazanç olduğu bilinciyle çalışıyor. Kazanacağı güvenden çok verebileceği güven duygusuna tutunarak yoluna devam ediyor.

Vizyon

Şirket olarak tüm ekibini; donanımlı, birikimli alanında uzmanlaşmış isimlerden seçerek geleceğine güvenle bakıyor. Yükselterek ilerlemeye en önemlisi de yükselişini koruyabileceği noktayı hedef alıyor. Teknoloji, yapay zeka ve elektronik alanında sınır tanımadan ilerliyor. Saygın, teknolojiyi ve gelişmeleri güncel şekilde kullanarak kreatif düşüncelerini üretime yansıtmaya çaba harcıyor.
34+

ÜLKELER

100%

ANAHTAR TESLİMİ

138

TAMAMLANAN PROJE

11

YILLIK DENEYİM

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.